-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015: 39160000-1 - Шкільні меблі («КОМПЛЕКТИ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ НАВЧАЛЬНИХ КАБІНЕТІВ та STEM-лабораторії»)
Оголошено тендер
5 998 845.52
UAH
Номер:
18422d468fa3448192f48039d378d4e7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-30-000553-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГАНИЧІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ НЕРЕСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25998889
-
Адреса:
90535, Україна, Закарпатська область, Тячівський район село Ганичі, ВУЛИЦЯ НАРОДНА будинок 271
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГАНИЧІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ НЕРЕСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25998889
-
Адреса:
90535, Україна, Закарпатська область, Тячівський район село Ганичі, ВУЛИЦЯ НАРОДНА будинок 271
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 998 845.52 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015: 39160000-1 - Шкільні меблі («КОМПЛЕКТИ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ НАВЧАЛЬНИХ КАБІНЕТІВ та STEM-лабораторії»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
30.08.2026 18:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплект навчального обладнання для кабінету фізики
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Комплект навчального обладнання для кабінету хімії
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Комплект навчального обладнання для кабінету біології
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Комплект навчального обладнання для кабінету географії
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Комплект навчального обладнання для кабінету STEM-лабораторії
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗакарпатська
Сума5 698 903.24 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗакарпатська
Сума299 942.28 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
280526-4DD282D8
Назва проєкту:
Створення сучасного освітнього простору у пілотному закладі освіти: Ганичівський опорний заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів Нересницької сільської ради Тячівського району Закарпатської області
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-280526-4DD282D8