-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Код за ДК 021-2015 65110000-7 Розподіл води
Оголошено тендер
142 996.59
UAH
Номер:
82921db3af864bb2b2f0a4e50b4478c6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-30-000512-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РІШЕЛЬЄВСЬКИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20991369
-
Адреса:
65082, Україна, Одеська область, Одеса, вулиця Університетська будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РІШЕЛЬЄВСЬКИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20991369
-
Адреса:
65082, Україна, Одеська область, Одеса, вулиця Університетська будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
142 996.59 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код за ДК 021-2015 65110000-7 Розподіл води
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
65110000-7 Розподіл води
КЕКВ:
2272 Оплата водопостачання та водовідведення
Дата опублікування:
30.08.2026 18:11
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відповідно до абз. 4 пп. 5 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами), придбання замовниками товарів, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, відповідно до абз. 4 пп. 5 п. 13 Особливостей, може здійснюватись шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли товари можуть бути поставлені виключно певним суб’єктом господарювання з-за відсутності конкуренції з технічних причин.
-
Дата публікації:
30.08.2026 18:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з розподілу води та відведення стічних вод
Кількість
4334.58 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПриморський
Сума142 996.59 UAH