-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Взуття
Оголошено тендер
154 880.00
UAH
Номер:
50c3f3bff2bf4f1bb706c24a03b48ca1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-30-000500-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Дніпропетровський геріатричний пансіонат" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03562537
-
Адреса:
49127, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул.Гаванська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Дніпропетровський геріатричний пансіонат" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03562537
-
Адреса:
49127, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул.Гаванська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
154 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Взуття
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.08.2026 17:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума154 880.00 UAH