• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів Ліцею №16 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)

Оголошено тендер

3 306 225.00 UAH
Номер: 42c84c9fcbbf42f4855c5d22ac8482ff
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-30-000497-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Ліцей №16 Івано-Франківської міської ради
Замовник: Ліцей №16 Івано-Франківської міської ради
Очікувана вартість: 3 306 225.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів Ліцею №16 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 30.08.2026 17:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківська
Сума634 075.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписСубвенція з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума2 672 150.00 UAH