-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Микитиницького ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Оголошено тендер
264 315.00
UAH
Номер:
45abb33bd3b94321b56d7e6b59e7f49e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-30-000358-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МИКИТИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬОКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24684090
-
Адреса:
76492, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, село Микитинці, ВУЛИЦЯ ПРОСВІТИ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
МИКИТИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬОКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24684090
-
Адреса:
76492, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, село Микитинці, ВУЛИЦЯ ПРОСВІТИ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
264 315.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Микитиницького ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
30.08.2026 15:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківська
Сума264 315.00 UAH