-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Каміннецької гімназії Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) (обіди)
Оголошено тендер
41 925.00
UAH
Номер:
aebd297d3fc34a438d627ea376099aac
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-30-000188-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КАМІННЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20564006
-
Адреса:
78411, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський, село Камінне, ВУЛИЦЯ МАЗЕПИ будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КАМІННЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20564006
-
Адреса:
78411, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський, село Камінне, ВУЛИЦЯ МАЗЕПИ будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
41 925.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Каміннецької гімназії Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) (обіди)
Примітки:
55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Каміннецької гімназії Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) (обіди)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
30.08.2026 11:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Каміннецької гімназії Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) (обіди)
Кількість
65 день
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківська
Сума41 925.00 UAH