-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44510000-8 — Знаряддя (інструменти) (Набір з шести інструментів безщіткових DeWALT DCK623P3 (або еквівалент) для потреб ЗСУ)
Оголошено тендер
135 400.00
UAH
Номер:
f5d292cb640843efbf7f90a06ccbbe11
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-30-000197-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент оборонної роботи, забезпечення законності та правопорядку Сумської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
44234231
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, м. Суми, вул.Маґістратська, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент оборонної роботи, забезпечення законності та правопорядку Сумської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
44234231
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, м. Суми, вул.Маґістратська, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
135 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
44510000-8 — Знаряддя (інструменти) (Набір з шести інструментів безщіткових DeWALT DCK623P3 (або еквівалент) для потреб ЗСУ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 Знаряддя
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
30.08.2026 11:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:7881010 - Здійснення виконавчої влади у Сумській області
Сума135 400.00 UAH