• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Провід СІП-4

Оголошено тендер

10 829.45 UAH
Номер: c54815294d6742278d6f365b4e8d04dc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-29-000626-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
Очікувана вартість: 10 829.45 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Провід СІП-4
Примітки: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів (пп. 4 п. 13 Особливостей)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування: 29.08.2026 21:59
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Провід СІП-4 4х16
Код ДК 021:2015: 44321000-6 Кабелі
Кількість 0.09 кілометр
Період постачання до 29.08.2026
СІП-4 2х16
Код ДК 021:2015: 44321000-6 Кабелі
Кількість 0.09 кілометр
Період постачання до 29.08.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 829.45 UAH