• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Металовироби

Оголошено тендер

1 095 005.11 UAH
Номер: 499f7793f00e4dd5bab3ddf41562d1a1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-29-000611-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
Очікувана вартість: 1 095 005.11 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Металовироби
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 21 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 29.08.2026 21:27
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Полоса 50х4 мм
Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Кількість 7010 погонний метр
Період постачання до 29.08.2026
Труба 60х30 мм
Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Кількість 1476 погонний метр
Період постачання до 29.08.2026
Арматура 10 мм А500С
Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Кількість 8869.27 погонний метр
Період постачання до 29.08.2026
Арматура 12 мм А500С
Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Кількість 317 кілограм
Період постачання до 29.08.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8240 - Заходи та роботи з територіальної оборони
Адміністративно-територіальна класифікаціяБровари
Сума1 095 005.11 UAH