-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги ремонту авто Skoda
Оголошено тендер
282 994.80
UAH
Номер:
74281cc906d549d69415a2a38cad3867
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-29-000535-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38337116
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38337116
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
282 994.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги ремонту авто Skoda
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 21 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.08.2026 19:49
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 21 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
-
Дата публікації:
29.08.2026 19:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Люфт-детектор діагностика
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Комп'ютерна діагностика (олзшир.)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Передній підрамник-з/в
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Електрорейка адаптація
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Кермова рейка-з/в
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Тяга сходження зад. права
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Тяга сходження зад. ліва
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Трос ручного гальма-заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Охолоджуюча рідина/антифриз- вакуумна заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Гальмівна рідина-заміна (вакуумна)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Стійка заднього стабілізатора права (легк.)-заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Стійка заднього стабілізатора ліва (легк.)-заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Втулка заднього стабілізатора (легк.)-заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Важіль задн. (легк.)-з/в
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Задня балка-з/в
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Гальмівні колодки зад. (легк.)-заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Гальмівні колодки перед. (легк.)-заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Гальмівний супорт задн. вісь-заміна циліндра
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Гальмівний супорт перед. вісь-заміна циліндра
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Гальмівний супорт (задн. вісь)-розробка
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Гальмівний супорт (пер. вісь)-розробка
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Стійка переднього стабілізатора права (легк.)-заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Стійка переднього стабілізатора ліва (легк.)-заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Втулка переднього стабілізатора (легк.)-заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Розвал-сходження легк (регулювання дві вісі)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Кульова опора ниж.прав-заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Кульова опора ниж.ліва-заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Накінечник кермової тяги (прав.)-заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Накінечник кермової тяги (лів.)-заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Пильовик кермової тяги L/R 2 шт-заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Тяга кермова R-заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Тяга кермова L-заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Амортизатор задній (легк.)-з/в 2шт
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Амортизатор передній (легк.)-з/в 2шт
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Водень-чистка двигуна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Фільтр паливний (дизель)-заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Фільтр салону-заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Фільтр повітряний-заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Олива двигуна-заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
ТНВД-з/в
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Форсунки (дизель)-з/в
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Паливна система-діагностика
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Зварювальні роботи
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Слюсарні роботи
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Підшипник зад.ступиці правої бус/позашлях/ел.моб-заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Підшипник зад.ступиці лівої бус/позашлях/ел.моб-заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Ремонт дизельн. форсунок
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Болт розвалу-заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Сайлентблок (легк.)-перепресування
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Задня цапфа-з/в
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 29.08.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяБровари
Сума282 994.80 UAH