• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Угорницького Ліцею Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, Івано-Франківська область, с.Угорники, вул. Тополина, 22)

Оголошено тендер

67 575.00 UAH
Номер: c7c56e1d3eee4bdd80923a4442a8930f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-29-000513-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Ліцей ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради
Замовник: Ліцей ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради
Очікувана вартість: 67 575.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Угорницького Ліцею Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, Івано-Франківська область, с.Угорники, вул. Тополина, 22)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 29.08.2026 19:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описсубвенція з державного бюджету місцевим бюджетам назабезпечення харчування учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти - вартість продуктів харчування
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума50 880.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету Івано-Франківської територіальної громади.( Витрати на оплату супутніх складових вартості послуг надавача послуг харчування)
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума16 695.00 UAH