-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Запасні частини
Оголошено тендер
167 168.76
UAH
Номер:
b1333a748f0b428e960e8b63c7ba5922
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-29-000504-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38337116
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38337116
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
167 168.76 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запасні частини
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 21 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
29.08.2026 19:04
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 21 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
-
Дата публікації:
29.08.2026 19:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стійка стабілізатора задн. ліва
Кількість
1 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Стійка стабілізатора задн. права
Кількість
1 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Втулка стабілізатора гумова задня
Кількість
2 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Ремкомплект суппорта
Кількість
2 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Ремкомплект суппорта+поршень передн.
Кількість
2 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Стійка стабілізатора передн ліва
Кількість
1 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Стійка стабілізатора передн права
Кількість
1 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Втулка стабілізатора передн.
Кількість
2 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Тяга рульова ліва
Кількість
1 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Тяга рульова права
Кількість
1 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Пильовики відбійники-комплект задн
Кількість
1 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Амортизатор задній
Кількість
2 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Амортизатор передній
Кількість
2 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Опорні підшипники передн.
Кількість
2 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Захисний комплект амортизатора
Кількість
1 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Болт розвальний
Кількість
2 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Ремкомплект підвіски (болти, гайки)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Важіль задній поперечний
Кількість
2 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Важіль підвіски
Кількість
2 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Паливний насос високого тиску
Кількість
1 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Пробка піддона
Кількість
1 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Фільтр паливний
Кількість
1 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Фільтр масляний
Кількість
1 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Маточина колеса в зборі
Кількість
2 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Сайлентблок нижн задн цапфи
Кількість
2 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Ремкомплект задньої підвіски болти розвальні
Кількість
2 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Шарова опора нижня права
Кількість
1 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Шарова опора нижня ліва
Кількість
1 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяБровари
Сума167 168.76 UAH