• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лабораторні реактиви – 13 найменувань

Оголошено тендер

106 539.90 UAH
Номер: ee80f24767fd48a4a2ab318337524e46
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-29-000253-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 8" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 8" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 106 539.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лабораторні реактиви – 13 найменувань
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 29.08.2026 13:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума106 539.90 UAH