-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
66510000-8 Страхові послуги (Страховий поліс на FORD TRUCKS 3542DS АПЗ-14)
Оголошено тендер
6 708.00
UAH
Номер:
644aa66adf5b493e897464e1bb8d55e8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-29-000062-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
6 708.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
66510000-8 Страхові послуги (Страховий поліс на FORD TRUCKS 3542DS АПЗ-14)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
29.08.2026 08:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Страховий поліс на FORD TRUCKS 3542DS АПЗ-14
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума6 708.00 UAH