-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електроди
Оголошено тендер
97 987.50
UAH
Номер:
a9b77dcd393640daa096d3d1b760f1da
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-013028-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВ Сумитеплоенерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
33698892
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, вул. Друга Залізнична, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВ Сумитеплоенерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
33698892
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, вул. Друга Залізнична, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
97 987.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електроди
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування:
28.08.2026 17:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума97 987.50 UAH