-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення
Оголошено тендер
5 036 665.65
UAH
Номер:
65947703d67c483d9a2406d0fae67db7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-012259-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Центр гуманітарного розмінування
×
-
Код ЄДРПОУ:
45011096
-
Адреса:
01008, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Грушевського Михайла будинок 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Центр гуманітарного розмінування
×
-
Код ЄДРПОУ:
45011096
-
Адреса:
01008, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Грушевського Михайла будинок 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 036 665.65 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.08.2026 16:21
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення гуманітарного розмінування затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2024 року № 284 з метою відновлення сільськогосподарського виробництва на розмінованих земельних ділянках
-
Дата публікації:
28.08.2026 16:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗа рахунок коштів загального фонду Державного бюджету України що фінансуються та/або співфінансується Європейським Союзом - Ukraine Facility або спеціального фонду Державного бюджету України. План України: 12.10. Інвестиції не менше 100 млн євро (у гривневому еквіваленті) у розмінування сільськогосподарських земель.
Код класифікації видатківКПК-2026:1201420 - Гуманітарне розмінування
Сума5 036 665.65 UAH