• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації постачання готової їжі для харчування пацієнтів стаціонару, код ДК 021:2015 – 55520000-1 - Кейтерингові послуги

Запланований

21 609 640.00 UAH
Номер: c4d1df0c0af046478fa782139f457d79
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-012225-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КНП "Київська міська дитяча клінічна лікарня №1"
Замовник: КНП "Київська міська дитяча клінічна лікарня №1"
Очікувана вартість: 21 609 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації постачання готової їжі для харчування пацієнтів стаціонару, код ДК 021:2015 – 55520000-1 - Кейтерингові послуги
Річний план закупівлі на: 2027
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 28.08.2026 16:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти підприємства та/або кошти, отримані від НСЗУ
Сума21 609 640.00 UAH