-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт перехрестя вулиць Хмельницького та Моцарта із встановленням світлофорного об’єкта в.м.Коломиї
Оголошено тендер
4 204 399.20
UAH
Номер:
c9fc8a8f68de4ea7941bcf487a5e83bd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-012100-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31692820
-
Адреса:
78203, Україна, Івано-Франківська область, м. Коломия, площа Відродження, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31692820
-
Адреса:
78203, Україна, Івано-Франківська область, м. Коломия, площа Відродження, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 204 399.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт перехрестя вулиць Хмельницького та Моцарта із встановленням світлофорного об’єкта в.м.Коломиї
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45316000-5 Монтаж систем освітлення і сигналізації
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
28.08.2026 16:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис3117370
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7370 - Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоломия
Сума4 204 399.20 UAH