-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації постачання готової їжі для харчування пацієнтів стаціонару, код ДК 021:2015 – 55520000-1 - Кейтерингові послуги
Оголошено тендер
30 613 560.00
UAH
Номер:
2db8032de8d840789f1ac99eabf706d9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-012088-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП "Київська міська дитяча клінічна лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04350694
-
Адреса:
04209, Україна, Київська область, Київ, вул. Богатирська, буд 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Київська міська дитяча клінічна лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04350694
-
Адреса:
04209, Україна, Київська область, Київ, вул. Богатирська, буд 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
30 613 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації постачання готової їжі для харчування пацієнтів стаціонару, код ДК 021:2015 – 55520000-1 - Кейтерингові послуги
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.08.2026 16:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти підприємства та/або кошти, отримані від НСЗУ на 2026 рік
Сума9 003 920.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти підприємства та/або кошти, отримані від НСЗУ на 2027 рік
Сума21 609 640.00 UAH