-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Промислова гібридна система зберігання енергії (у складі: пристрої захисту, автоматика та інше) з урахуванням витрат на монтаж та пусконалагодження
Оголошено тендер
3 100 000.00
UAH
Номер:
c93cec2734ac40028f0df4518c732ed0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-011785-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41299207
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, місто Бар, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41299207
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, місто Бар, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Промислова гібридна система зберігання енергії (у складі: пристрої захисту, автоматика та інше) з урахуванням витрат на монтаж та пусконалагодження
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
28.08.2026 15:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис 0611292 Виконання заходів за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) на забезпечення енергетичної стійкості закладів освіти
Код класифікації видатківКПК-2026:2211190 - Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума1 600 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Описспеціальний фонд
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1291 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом
державного бюджету)
Адміністративно-територіальна класифікаціяБар
Сума1 500 000.00 UAH