• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікативної кампанії щодо популяризації військової служби в лавах Сил спеціальних операцій Збройних Сил України)

Оголошено тендер

459 960.00 UAH
Номер: d0e07639805f4da49d8e3d9241c5d36d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-011815-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Очікувана вартість: 459 960.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікативної кампанії щодо популяризації військової служби в лавах Сил спеціальних операцій Збройних Сил України)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 28.08.2026 15:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8420 - Інші заходи у сфері медіа (засобів масової інформації)
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума459 960.00 UAH