-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з ремонту монітора пацієнта 19348, інв. №1014019349, системи обігріву конвекційної War Touch 9198, інв. №10147141507 та пристрою для обігріву пацієнта Bair Hugger 025532, інв. №1014700521 за кодом ДК 021:2015 - 50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Оголошено тендер
56 640.00
UAH
Номер:
b4374bc7b9ac4f5b9d06e6a1c40b96eb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-011770-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
56 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту монітора пацієнта 19348, інв. №1014019349, системи обігріву конвекційної War Touch 9198, інв. №10147141507 та пристрою для обігріву пацієнта Bair Hugger 025532, інв. №1014700521 за кодом ДК 021:2015 - 50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Дата опублікування:
28.08.2026 15:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума56 640.00 UAH