• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Щити опалубки та комплектуючі

Оголошено тендер

3 760 805.76 UAH
Номер: 508a226c2f194ec399ef1b7963021159
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-011596-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 3 760 805.76 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Щити опалубки та комплектуючі
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнання
Дата опублікування: 28.08.2026 15:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 760 805.76 UAH