-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з навчання та перевірки знань згідно ДК 021: 2015 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів
Оголошено тендер
20 199.58
UAH
Номер:
cbbc56d0e50c44b4a44fdac9d7b158b7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-011008-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
20 199.58 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з навчання та перевірки знань згідно ДК 021: 2015 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів для закупівлі послуг відповідно до пункту 11 Особливостей
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів
Дата опублікування:
28.08.2026 15:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума20 199.58 UAH