• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з розподілу електричної енергії та послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії

Оголошено тендер

2 008 887.77 UAH
Номер: a58083096935428e9ba4cb56752e7984
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-010992-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківська міська лікарня №2"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківська міська лікарня №2"
Очікувана вартість: 2 008 887.77 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з розподілу електричної енергії та послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії
Примітки: Закупівля без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пп. 5 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 28.08.2026 15:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума532 575.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяБіла Церква
Сума1 476 312.77 UAH