-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумуляторна батарея(4,8кВт•год/48 В) Pylontech US 5000
Оголошено тендер
259 906.67
UAH
Номер:
ce74b0b8bbe1494aabebd0ddc8df0dac
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-009433-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (4 ДПРЗ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38189181
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. Дембицька, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (4 ДПРЗ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38189181
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. Дембицька, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
259 906.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Акумуляторна батарея(4,8кВт•год/48 В) Pylontech US 5000
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами та доповненнями)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумулятори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
28.08.2026 14:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Акумуляторна батарея(4,8кВт•год/48 В) Pylontech US 5000
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума259 906.67 UAH