-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт пошкодженої внаслідок воєнних дій будівлі гімназії № 73 Шевченківського району м. Києва, пр-т Берестейський, 86 (код ДК 021:2015 (CPV) 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Оголошено тендер
8 985 600.00
UAH
Номер:
e57915a0161b4a3aa0481ef257ec5e52
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-009255-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470086
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вулиця Зоологічна, будинок 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470086
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вулиця Зоологічна, будинок 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
8 985 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт пошкодженої внаслідок воєнних дій будівлі гімназії № 73 Шевченківського району м. Києва, пр-т Берестейський, 86 (код ДК 021:2015 (CPV) 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
28.08.2026 14:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1310 - Реалізація проектів (заходів) з відновлення освітніх установ та закладів, пошкоджених / знищених внаслідок збройної агресії, за рахунок коштів місцевих бюджетів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума8 985 600.00 UAH