-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Оголошено тендер
442 800.00
UAH
Номер:
433bbbca0633407384bba0feb6d6c02e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-009194-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Інститут сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
23756522
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська область, Харків, проспект Науки, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Інститут сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
23756522
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська область, Харків, проспект Науки, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
442 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
28.08.2026 14:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6541030 - Наукова і науково-технічна діяльність наукових установ Національної академії наук України
Сума442 800.00 UAH