-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт кабінету біології в Новороздільському опорному закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 за адресою: пр.Шевченка, 35, м.Новий Розділ, Стрийський р-н, Львівська область (код ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи»)
Оголошено тендер
449 571.60
UAH
Номер:
fb41782b4e274e9884f29abfd3f5155e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-007873-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти Новороздільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26454595
-
Адреса:
81652, Україна, Львівська область, Новий Розділ, вул. Шашкевича, 11а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Новороздільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26454595
-
Адреса:
81652, Україна, Львівська область, Новий Розділ, вул. Шашкевича, 11а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
449 571.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт кабінету біології в Новороздільському опорному закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 за адресою: пр.Шевченка, 35, м.Новий Розділ, Стрийський р-н, Львівська область (код ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
28.08.2026 13:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовий Розділ
Сума449 571.60 UAH