• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Загородження зі спеціального захисного скла для утримання обвинувачених (підсудних), засуджених в залах судових засідань Вищого антикорупційного суду

Оголошено тендер

1 235 856.00 UAH
Номер: 460088f290b64017a83e6bc50da99c0b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-008023-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
Замовник: ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
Очікувана вартість: 1 235 856.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Загородження зі спеціального захисного скла для утримання обвинувачених (підсудних), засуджених в залах судових засідань Вищого антикорупційного суду
Примітки: Протокол рішення Уповноваженої особи від 28 серпня 2026 №135
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 28.08.2026 13:51
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Загородження зі спеціального захисного скла для розміщення обвинувачених (підсудних), засуджених у залах судових засідань Вищого антикорупційного суду (Г×Ш×В) 1200мм×2400мм×2200мм
Код ДК 021:2015: 44211000-2 Збірні споруди
Кількість 5 штука
Період постачання до 16.11.2026
Загородження зі спеціального захисного скла для розміщення обвинувачених (підсудних), засуджених у залах судових засідань Вищого антикорупційного суду (Г×Ш×В) 1200мм×4800мм×2200мм
Код ДК 021:2015: 44211000-2 Збірні споруди
Кількість 1 штука
Період постачання до 16.11.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0851010 - Здійснення правосуддя Вищим антикорупційним судом
Сума1 235 856.00 UAH