-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
КОМПЛЕКТИ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ НАВЧАЛЬНИХ КАБІНЕТІВ ФІЗИКИ, ХІМІЇ, БІОЛОГІЇ, МАТЕМАТИКИ ТА STEM-ЛАБОРАТОРІЇ
Оголошено тендер
3 095 348.00
UAH
Номер:
bfc5c0123d4840d29f0e1bc08405a23c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-005405-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти Бродівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44143490
-
Адреса:
80600, Україна, Львівська область, Золочівський р-н місто Броди, вул.Стуса Василя будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Бродівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44143490
-
Адреса:
80600, Україна, Львівська область, Золочівський р-н місто Броди, вул.Стуса Василя будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 095 348.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
КОМПЛЕКТИ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ НАВЧАЛЬНИХ КАБІНЕТІВ ФІЗИКИ, ХІМІЇ, БІОЛОГІЇ, МАТЕМАТИКИ ТА STEM-ЛАБОРАТОРІЇ
Примітки:
Цей крок співфінансується Європейським Союзом - Ukraine Facility. Зміст висвітленої інформації в даній закупівлі не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
28.08.2026 11:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяБроди
Сума2 785 813.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяБроди
Сума309 535.00 UAH