-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини для транспортних засобів (код 34350000-5 «Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності» відповідно до національного класифікатора України за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено тендер
3 560 011.33
UAH
Номер:
eb7d78a9a4d2455c9926435206343c3c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-005569-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108667
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108667
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
3 560 011.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шини для транспортних засобів (код 34350000-5 «Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності» відповідно до національного класифікатора України за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Примітки:
Відповідно до пункту 14 Особливостей замовники можуть не публікувати інформацію про своє місцезнаходження у річному плані закупівель, якщо поширення такої інформації несе ризики для їх безпеки
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
28.08.2026 12:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти загального фонду Державного бюджету України на 2026 рік
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума3 560 011.33 UAH