-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Будівельні товари (44421722 -4 – Кейси із замком)
Оголошено тендер
11 229.66
UAH
Номер:
5a18b77d89d34043bc3a7814a161d49d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-005481-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Національний університет оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
07834530
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Національний університет оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
07834530
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
11 229.66 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівельні товари (44421722 -4 – Кейси із замком)
Примітки:
Закупівля проводиться згідно пункту 11 Постанови Кабінету міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі” на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (зі змінами та доповненнями). Додаткова, незапланована закупівля за рахунок вивільнених коштів, після проведених відкритих торгів з особливостями (UA-2026-03-16-001632-а)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товари
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
28.08.2026 11:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101150 - Розвиток, закупівля, модернізація та ремонт озброєння, військової техніки, засобів та обладнання
Сума11 229.66 UAH