• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Семінар-практикум: «Практика закупівель з 1 вересня: ураховуємо нововведення під час ЗПП, відкритих торгів, переговорної процедури»

Оголошено тендер

3 000.00 UAH
Номер: 4d9ff6b459ea4a0cbcec9fb44f156ac4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-004823-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Клінічна лікарня "Феофанія" Державного управління справами
Замовник: Клінічна лікарня "Феофанія" Державного управління справами
Очікувана вартість: 3 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Семінар-практикум: «Практика закупівель з 1 вересня: ураховуємо нововведення під час ЗПП, відкритих торгів, переговорної процедури»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 28.08.2026 11:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0301170 - Надання медичних послуг медичними закладами
Сума3 000.00 UAH