-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги пов’язані з програмними продуктами Microsoft)
Оголошено тендер
11 378 273.16
UAH
Номер:
115bfdadcf20423fab2dfbeeb7b4cf7a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-005108-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
11 378 273.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги пов’язані з програмними продуктами Microsoft)
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуг відповідно до п.п.8 п.13 постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Уповноважена особа: Сергійчук О.В.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Дата опублікування:
28.08.2026 11:45
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відповідно до пп. 8 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли у замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі.
-
Дата публікації:
28.08.2026 11:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума11 378 273.16 UAH