-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пелети паливні
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
0be879bf1afd44ad9fa7cf9931b1fec2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-004035-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
26268059
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, м. Київ, Печерський район, бул. Лесі Українки, 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
26268059
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, м. Київ, Печерський район, бул. Лесі Українки, 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пелети паливні
Примітки:
Згідно наявної потреби на 2026 рік. Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 р. №1178).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
28.08.2026 11:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0501020 - Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя
Сума500 000.00 UAH