-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері професійної підготовки
Оголошено тендер
64 800.00
UAH
Номер:
7eceef5ff9224bc387c5c7cabf6b84ee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-003835-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Служба безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034074
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Служба безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034074
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
64 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги у сфері професійної підготовки
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
28.08.2026 11:05
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
у зв’язку з відміною процедури відкритих торгів з особливостями (відсутність пропозицій) UA-P-2026-05-27-001486-a
-
Дата публікації:
28.08.2026 11:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума64 800.00 UAH