• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплексна послуга із забезпечення та супроводу експедиції «Гартуємо силу духу» у 2026 році ДК 021:2015: 79950000-8 — Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів

Оголошено тендер

683 228.40 UAH
Номер: d3e16ab7388e49ea98c85d5b15a8ed39
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-27-015486-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Громадська організація "Українська Академія Лідерства"
Замовник: Громадська організація "Українська Академія Лідерства"
Очікувана вартість: 683 228.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплексна послуга із забезпечення та супроводу експедиції «Гартуємо силу духу» у 2026 році ДК 021:2015: 79950000-8 — Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 27.08.2026 21:25

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Комплексна послуга із забезпечення та супроводу експедиції «Гартуємо силу духу» у 2026 році ДК 021:2015: 79950000-8 — Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Код ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 17.09.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0411190 - Заходи з підтримки розвитку лідерства в Україні
Сума683 228.40 UAH