-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання підсилення GSM сигналу
Оголошено тендер
11 813 148.00
UAH
Номер:
d55c56bd4429497d91c52e18cb8dfb2f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-014159-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
03065, Україна, Київська область, Київ, проспект Гузара Любомира, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
03065, Україна, Київська область, Київ, проспект Гузара Любомира, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
11 813 148.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання підсилення GSM сигналу
Примітки:
Додано до плану.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
Дата опублікування:
27.08.2026 17:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума11 813 148.00 UAH