-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з нанесення та відновлення дорожньої розмітки, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Оголошено тендер
654 436.00
UAH
Номер:
5f8ead337e974118b561e821b7aa87ea
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-013783-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39358320
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, пл. Соборності, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39358320
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, пл. Соборності, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
654 436.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з нанесення та відновлення дорожньої розмітки, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.08.2026 16:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяУманська
Сума654 436.00 UAH