• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Роботи з моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності (далі – ООВ) вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду (далі - роботи) ЛАБОРАТОРІЇ МЕДИЧНОЇ ГЕНЕТИКИ ЦЕНТРУ ГЕНЕТИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ТА КЛІТИННОЇ ІМУНОТЕРАПІЇ ДНП «НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ УКРАЇНИ» на відповідність вимогам ISO 15189:2022 «Медичні лабораторії - Вимоги до якості та компетентності». ДК 021:2015 – 99999999-9 - Не відображене в інших розділах

Оголошено тендер

91 958.45 UAH
Номер: 419c3479bd204b28a1e165a47cf0c3a4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-27-012101-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Очікувана вартість: 91 958.45 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Роботи з моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності (далі – ООВ) вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду (далі - роботи) ЛАБОРАТОРІЇ МЕДИЧНОЇ ГЕНЕТИКИ ЦЕНТРУ ГЕНЕТИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ТА КЛІТИННОЇ ІМУНОТЕРАПІЇ ДНП «НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ УКРАЇНИ» на відповідність вимогам ISO 15189:2022 «Медичні лабораторії - Вимоги до якості та компетентності». ДК 021:2015 – 99999999-9 - Не відображене в інших розділах
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділах
Дата опублікування: 27.08.2026 15:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума91 958.45 UAH