• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

цифровий мікроскоп

Оголошено тендер

17 920.00 UAH
Номер: c49398b2554e4578a1cec55cf9bfb5a7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-27-010987-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області
Замовник: Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області
Очікувана вартість: 17 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: цифровий мікроскоп
Примітки: Закупівля в порядку ст. 86 Особливостей так як відкриті торги UA-2026-08-10-010980-a, проведені відповідно до пункту 85 цих особливостей, було відмінено у зв’язку з неподанням жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю (крім вимог, визначених абзацами другим і четвертим пункту 93 цих особливостей), а також вимоги до суб’єкта господарювання, з яким укладається такий договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених абзацами третім, четвертим, сьомим, одинадцятим, дев’ятнадцятим пункту 83 і абзацами третім, четвертим, сьомим, одинадцятим пункту 84 цих особливостей), та очікувана вартість предмета закупівлі не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено у зв’язку з відсутністю достатньої кількості учасників процедури закупівлі, з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38510000-3 Мікроскопи
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 27.08.2026 15:13
Історія обґрунтування:
Донорська програма: Програма ЄС (Ukraine Facility)

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяХмелівська
Сума1 792.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяХмелівська
Сума16 128.00 UAH

Проєкт DREAM

ID проєкту DREAM: DREAM-UA-270526-0DC68A15
Назва проєкту: Створення освітнього простору у межах реформи « Нова українська школа» в Смілівському ліцеї-закладі середньої освіти І-ІІІ ступенів ї імені Феодосія Сахна Хмелівської територіальної громади.
Посилання на проєкт: https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-270526-0DC68A15