-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги пов’язані з оправленням та прошиттям (Житомирська область) ДК 021:2015:79970000-4 «Видавничі послуги»
Оголошено тендер
118 700.00
UAH
Номер:
4c6810d8d80e455281e57cc574f32b07
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-010825-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45798761
-
Адреса:
29005, Україна, Хмельницька область, Хмельницький р-н місто Хмельницький, вул.Володимирська будинок 91
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45798761
-
Адреса:
29005, Україна, Хмельницька область, Хмельницький р-н місто Хмельницький, вул.Володимирська будинок 91
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
118 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги пов’язані з оправленням та прошиттям (Житомирська область) ДК 021:2015:79970000-4 «Видавничі послуги»
Примітки:
протокол УО №108 від 27.08.2026
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79970000-4 Видавничі послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.08.2026 15:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3601010 - Керівництво та управління у сфері юстиції
Сума118 700.00 UAH