-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-03-03 Луцьк - Радомишль - Демидівка – Дубно на ділянці км 20+935 - км 37+912 (окремими ділянками)
Оголошено тендер
50 347 727.60
UAH
Номер:
a194ec3640724b3ca9f11928aa6a386e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-010234-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25894919
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Героїв поліції, будинок, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25894919
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Героїв поліції, будинок, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
50 347 727.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-03-03 Луцьк - Радомишль - Демидівка – Дубно на ділянці км 20+935 - км 37+912 (окремими ділянками)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
NK018:
2111 Автомобільні дороги загального користування державного значення
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
27.08.2026 14:51
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою від 12.10.2022 № 1178 (із змінами й доповненнями) існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
-
Дата публікації:
27.08.2026 14:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3111720 - Здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру, з поточного ремонту та експлуатаційного утримання пошкоджених автомобільних доріг загального користування державного значення з високою інтенсивністю дорожнього руху
Сума50 347 727.60 UAH