-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
автоматичний лічильник насіння PMG FIBER CONTROL
Скасований
107 200.00
UAH
Номер:
7228fcf3a913496f8caff6615e3983e3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-09-013671-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497176
-
Адреса:
61060, Україна, Харківська область, Харків, проспект Героїв Харкова будинок 142
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497176
-
Адреса:
61060, Україна, Харківська область, Харків, проспект Героїв Харкова будинок 142
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
107 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
автоматичний лічильник насіння PMG FIBER CONTROL
Примітки:
Інститут рослинництва імені В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України м. Харків, проспект Героїв Харкова, 142, 61060 Код за ЄДРПОУ 00497176 юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38920000-0 Обладнання для дослідження насіння та кормів
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
09.07.2026 16:54
Опис причини скасування:
Двічі опубліковано
Дата скасування:
27.08.2026 09:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума107 200.00 UAH