• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

“Мастильні засоби” Код ДК 021:2015 09210000-4 “Мастильні засоби”

Оголошено тендер

63 466.67 UAH
Номер: db2f53df101948f788b22d3905335cc9
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-27-001711-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 63 466.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: “Мастильні засоби” Код ДК 021:2015 09210000-4 “Мастильні засоби”
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 27.08.2026 09:43

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
WAXOYL 4700 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 5 літр
Період постачання (не задано)
EVO multili EP2 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 108 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума63 466.67 UAH