-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати (Токарно-універсальний верстат )
Оголошено тендер
4 295 475.00
UAH
Номер:
f89c7a47dc5c47b59655030b238285bf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-001190-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Нововолинський електромеханічний фаховий коледж
×
-
Код ЄДРПОУ:
04656909
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, ВУЛИЦЯ Шахтарська, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Нововолинський електромеханічний фаховий коледж
×
-
Код ЄДРПОУ:
04656909
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, ВУЛИЦЯ Шахтарська, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
4 295 475.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати (Токарно-універсальний верстат )
Примітки:
Закупівля здійснюється в рамках виконання заходів Плану України, що схвалений для реалізації фінансування Європейського Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility (далі - інструмент Ukraine Facility), передбаченого Рамковою Угодою укладеною між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованою Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (далі - Рамкова угода). Закупівля співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
27.08.2026 09:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗакупівля фінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1222 - Виконання заходів щодо реалізації публічного інвестиційного проекту на модернізацію майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору за рахунок субвенції з
державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяНововолинськ
Сума4 295 475.00 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
DREAM-UA-011225-6A26143C
Назва проєкту:
Навчально-практичний центр Нововолинського електромеханічного фахового коледжу
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-011225-6A26143C