• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Засувки клинові в асортименті

Оголошено тендер

4 155 209.40 UAH
Номер: 00b0a3a0e28c421d9006ff1bc9664a91
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-27-000862-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "Укргазвидобування"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 4 155 209.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Засувки клинові в асортименті
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Дата опублікування: 27.08.2026 09:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 155 209.40 UAH