-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт адміністративної будівлі ВП № 1 (с. Недригайлів) Роменського РВП ГУНП в Сумській області (впровадження системи «Custody Records») за адресою: с. Недригайлів
Оголошено тендер
1 685 384.00
UAH
Номер:
a51259f6a9214e7988a909322849e7cf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-014177-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108777
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108777
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 685 384.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт адміністративної будівлі ВП № 1 (с. Недригайлів) Роменського РВП ГУНП в Сумській області (впровадження системи «Custody Records») за адресою: с. Недригайлів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
26.08.2026 16:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт адміністративної будівлі ВП № 1 (с. Недригайлів) Роменського РВП ГУНП в Сумській області (впровадження системи «Custody Records») за адресою: с. Недригайлів
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзагальний та спеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума1 685 384.00 UAH