-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви
Оголошено тендер
438 626.17
UAH
Номер:
2febc6c334e643c9b3d756c1d986635f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-013343-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Барська міська лікарня" Барської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982488
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, місто Бар, вулиця Каштанова, будинок 34B
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Барська міська лікарня" Барської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982488
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, місто Бар, вулиця Каштанова, будинок 34B
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
438 626.17 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторні реактиви
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
26.08.2026 15:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКоштии НСЗУ
Сума438 626.17 UAH